Adwokat firm we Wrocławiu – O mecenas Katarzynie Kamienowskiej

Moją przygodę adwokacką rozpoczęłam od ukończenia studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Następnie podjęłam pracę na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, aby poszerzać i pogłębiać swoją wiedzę teoretyczną. Ukończyłam również studia podyplomowe Prawa Medycznego i Bioetyki na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Następnie rozpoczęłam swoją aplikację adwokacką w okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Była to szansa i sposobność, aby poszerzać swoją wiedzę teoretyczną będąc prawnikiem w uznanych kancelariach adwokackich we Wrocławiu.

Spełnieniem moich marzeń było ukończenie aplikacji egzaminem, po czym zostałam wpisana na listę adwokatów przez Okręgową radę Adwokacką we Wrocławiu. Mój zawód jest moją nieustannie rozwijaną pasją, której poświęciłam swoje życie.

Jeśli poszukują Państwo dobrego adwokata firm, który udzieli porad prawnych i zapewni na tym tle rzetelną obsługę, zapraszam do skorzystania z moich usług. Specjalizuję się w prawie karnym, rodzinnym oraz spadkowym.

 

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Katarzyna Ewa Kamieniowska

_WEB3879 kopia